Saray Öğrenci Yurtları Hakkında
ÖZEL ERKEK ÖĞRENCİ SARAY YURDU

1999 Yılında Kurulan Özel Erkek Öğrenci Saray Yurdu Konya'nn Bozkır ve Seydişehir İlçelerinde Okuyan Erkek Öğrencilerine Güvenli ve Huzurlu Bir Şekilde Kalacağı Bir Yurt İmkanı Sunmaktadır...
Yurt Binamız Hakkında
Odalarımız Hakkında
Sevgili Öğrencilerimiz ve Velilerimiz Öncelikle

Konya Selçuk Üniversitesi Bozkır Meslek Yüksek Okulu’nu, Seydişehir Meslek Yüksek Okulu’nu ve Seydişehir Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi’ni kazandığınız için sizleri ayrı ayrı kutluyoruz. Başarılarınızın da devamını diliyoruz. Öğrencilerimizin başarılı olması, pek çok faktörün bir arada bulunmasıyla mümkündür.

Bu zamana kadar geçirmiş olduğumuz gözlemlerimiz ve tecrübelerimiz bize, başarıyı doğrudan etkileyen faktörlerin başında, barınma ortamı olduğunu göstermiştir.Uygun bir barınma ve çalışma ortamına sahip olmayan öğrencilerimizin başarılarının düştüğünü, bunun doğrultusunda da, öğrencilerimizin sene kaybına, ailesinin de maddi yönden zarara uğramasına sebebiyet vermiştir. O halde üniversite tercihi kadar, uygun bir barınma tercihi de doğru yapılmalıdır.

Onun içindir ki; Konya, Seydişehir ve Bozkır ilçelerinde toplamında 30 yıllık otel, yurt ve pansiyon işletmeciliği tecrübemiz ile siz değerli öğrencilerimize hizmet sunmaktayız.

Bozkır Meslek Yüksek Okulu, Seydişehir Meslek Yüksek Okulunu ve de Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesini kazanan öğrencilerimize duyarlı ilgili, yönetim anlayışı ve güler yüzlü personeli ile her zaman öğrencilerimizin memnuniyetini hedefleyen öğrenci saraylarımız, yurt ve pansiyon standartlarının üstünde beş yıldızlı otel konforunda hizmet sunarak sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir barınma imkanı sağlamaktadır.

Kayıt İçin Gerekli Evraklar
  • Öğrencimizin nüfus cüzdan fotokopisi
  • Nüfus Müdürlüğünden vukuatlı aile nüfus kayıt örneği
  • Sağlık raporu
  • 2 adet vesikalık fotoğraf
  • Nüfustan ikametgah ilmuhabiri
  • Sabıka kayıt belgesi
Kayıt için bu evrakları tamamlayıp Saray Yönetim bürosuna teslim edilecektir.

Özel Erkek Öğrenci Sarayı © 2012 - Her Hakkı Saklıdır. Kopyalanamaz...
Seydişehir ve Bozkır Erkek Öğrenci Yurt Kayıtlarımız Başlamıştır... Bilgi İçin Bizi Arayınız : 0543 406 64 51